Niepokonany lider okręgówki z Nawodnej. Gol Pożyczki dał zwycięstwo Rurzycy [foto]

Klub z gminy Chojna pozostaje niepokonanym liderem Klasy Okręgowej. Rurzyca Nawodna zapisała na swoim koncie kolejne zwycięstwo pod wodzą duetu trenerskiego Grzegorza Michasiuka i PawełaZatorskiego.

W sobotę 5 października przed własną publicznością zmierzyła się w meczu derbowym z Morzyckiem Moryń. Ostatni mecz Morzycko - Rurzyca zakończył się rezultatem 1:1. Do przerwy kibice nie zobaczyli bramek w Nawodnej.

Po przerwie na prowadzenie wyszło Morzycko za sprawą bramki Jakuba Mularczyka. Gospodarze ruszyli do odrabiana  strat  i wyrównali  po bramce  Lisowskiego i asyście Adamskiego. Na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem gola na wagę zwycięstwa zdobył Jakub Pożyczka.