Fantastyczna bramka w okręgówce [video]

W sobotę 21 września odbył się mecz na szczycie klasy okręgowej w naszym regonie. Lider tabeli Rurzyca Nawodna zmierzyła się z wiceliderem GKS Kołbacz. Po dramatycznym pojedynku i walki do ostatniej minuty obu drużyn. Zakończył się rezultatem 3-3.

Na listę strzelców u gospodarzy wpisali się Lisowski, Flis i M. Dopierała. Dla gości strzelali Stosio x2, Tawrel. Bramka która ozdobiła pojedynek została strzelona w drugiej połowie na 1-2. Autorem fantastycznego strzału z rzutu wolnego był Paweł Lisowski. Zawodnik występował między innymi w takich klubach jak: Ruch Chorzów, Piast Gliwice, GKS Tychy, Kotwica Kołobrzeg czy Błękitni Stargard.

Po szóstej kolejce Rurzyca wciąż jest niepokonaną drużyną w lidzie i zajmuje fotel lidera z dorobkiem 16 oczek. GKS znajduje się na trzecim miejscu z dorobkiem 14 punktów.