Klasa Okręgowa: Myśla Dargomyśl urywa punkt w Myśliborzu. Rurzyca bliska remisu z Dębem Dębno [video] [foto]

Za nami pierwsza kolejka klasy okręgowej. Kibice nie narzekali na brak emocji  ma boiskach i stadionach.

Osadnik na własnym obiekcie podejmował zespól Myśli Dargomysl. Były to derby powiatu myśliborskiego. Drużyna gości sensacyjnie do przerwy prowadziła 2-3. Druga cześć gry przyniosła dużo emocji z obu stron, bramkę na wagę remisu w 79. minucie gry zdobył Artur Łukasiewicz, który w tym meczu zanotował hat-tricka.

MKS Dąb Dębno zgodnie z prognozami nie zawiódł i pokonał na wyjeździe UKS Rurzycę Nawodna 2:1. Piłkarze z Dębna prowadzili po pierwszej połowie dwiema bramkami po trafieniach w 3. minucie Michał Kodzisa i 32. minucie Ernesta Graśa,

W  drugiej odsłonie dali sobie strzelić bramkę kontaktową, a jej autorem był Krystiana Zielas w 60. minucie.  Do końca spotkania obie ekipy stworzyli sobie okazje do zdobycia bramek ostatecznie wynik nie uległ zmianie.  Warto zaznaczyć że gospodarze dwa razy trafili w poprzeczkę bramki  po strzałach Filsa.