IV liga: Dąb wygrywa przed własną publicznością [video]

Zawodnicy Dębu Dębno zmierzyli się na własnym boisku z drużyną Gavi Choszczno. Był to ważny mecz w kontekście baraży o utrzymanie w IV lidzie piłki nożnej.

Mecz został rozegrany w niedzielę 11 czerwca. Na trybunach zjawiło się około 300 miejscowych  fanów. Do przerwy gospodarze prowadzili już 2-0 za sprawą bramek Zielińskiego i Marczuka. Po przerwie Dąb dożył jeszcze dwa trafienia a goście tylko jedno. Spotkanie zakończył się rezultatem 4-1. Taki wynik daje jeszcze nadzieje na utrzymanie w lidzie, o wszystkim zadecyduje ostatnia kolejka.

18. Gavia Choszczno 22

W ostatniej kolejce Dąb na wyjeździe zmierzy się z Wybrzeżem Rewalskim Rewal. Aby myśleć o barażach, biało - zieloni muszą wygrać swój mecz na następnie liczyć na porażkę MKS Szczecinek w pojedynku z Błękitnymi II Stargard.