IV liga: O krok od sensacji. Flota lepsza od Dębu [video] [foto]

Dąb Dębno wciąż walczy o utrzymanie w IV lidzie piłki nożnej. W miniony weekend podejmował na wyjedzie lidera tabeli, zespół Floty Świnoujście.

Mecz został rozegrany w ramach 30. kolejki czwartej ligi piłki nożnej. Spotkanie lidera tabeli z drużyną ze strefy spadowej na trybuny przyciągnęła ponad 300 kibiców, omal nie doszło do... niespodzianki. Zespół Dębu przegrał ostatecznie 4-3, ale był bliski remisu...

Flota do przerwy prowadziła 3-0. Po zmanie stron gospodarze dorzucili czwartego gola. W 53. minucie strzelanie rozpoczęli goście. Filipowicz zdobyła gola w 53. minucie, w 61. do siatki trafił Zieliński a w 75. minucie Wilman. Zrobiło się nerwowo, ale wynik 4-3 już się nie zmienił.

Dąb Dębno: Jakub Banaś - Mateusz Niedźwiecki (90' Kacper Chawawko)Ernest Graś Mateusz Wilman Kacper Kalinowski - Oskar Szczepanik Dawid Zieliński Alan Błajewski - Riku Fujji Krzysztof Filipowicz Mateusz Kwiatkowski.