Ostatnie mecze kontrolne przed startem sezonu

Nowy sezon piłkarskich rozgrywek coraz bliżej startu. 15 sierpnia rusza IV ligi piłki nożnej a w następnych tygodniach kolejne ligi tymczasem zespoły z regionu sprawdzają formę w meczach kontrolnych .

Wynikiem 3-2 zakończył się mecz sparingowy Odry Chojna z Błękitem Pniewo. Pierwszą bramkę zdobywa Rajfur strzałem głową po rzucie rożnym. Kolejne gole dla naszego zespołu strzelali Kusiak oraz Bulychev z rzutu wolnego. Po zakończonym spotkaniu nasz klub uczcił minutą ciszy 71. rocznicę Powstania Warszawskiego.

Skład: Andrzejewski Adam - Głowacki (Kusiak Marcin), Rajfur (Orman), Bulychev, Kusiak Piotr(Andrzejewski Bartek), Daszkiewicz (Andrzejewski Mariusz), Zatorski (Jasnos), Skóra, Łapiński Marek (Kubicki), Madera (Surmacz), Pożyczka.

Morzycko Moryń rozegrało mecz sparingowy z drużyna Sokoła Pyrzyce (klasa okręgowa). Morzycko występujące na co dzień w wojewódzkiej okręgówce pokonało Sokoła 2:4. Już w pierwszej połowie zawodnicy z Morynia udowodnili swoją boiskową przewagę na listę strzelców kolejno wpisywali się: Jacek Chrzanowski, Dmytro Donos, Adrian Dębicki i Hubert Rząd. Kolejny sprawdzian zawodników z Morynia można uznać za zaliczony.

W przeodstatnim sparingu w tegorocznym okresie przygotowawczym do sezonu, seniorzy Osadnika Myślibórz zremisowali przed własną publicznością z Czarnymi Browar Witnica 2:2.

Czcibor Cedynia przebywający od 31 lipca do 2 sierpnia na obozie w Kamieniu Pomorski rozegrali dwa sparingi. Mecz z miejscowym Gryfem zakończył się pogromem i wynikiem 10-0 dla gospodarzy a spotkanie z Iskrą Golczewo zakończyło się porażką 6-2 .

W innych meczach: Rurzyca Nawodna - Ogniwo Babinek 1-8, Błękitni Białęgi -Odra Czelin 6-2.