Energetyk lepszy od Odry w derbach powiatu [foto]

Piłkarze Odry Chojna w ostatnim meczu kończącym sezon 2014/2015 przegrali na własnym stadionie z Energetykiem Gryfino 1-3 (1-3).

Kilkudziesięciu policjantów zabezpieczało stadion w trakcie meczu, który najwyraźniej został zakwalifikowany do spotkania wysokiego ryzyka. Na trybunach nie zabrakło kibiców przyjezdnych, fani Energetyka bardzo mocno dopingowali swój zespół, nie odbiegali od nich młodzi kibice Odry, którzy do kilku spotkań tworzą "młyn".

Mecz był bardzo dynamiczny, szczególnie pierwsze 45 minut. Wynik spotkania rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze, później strzelali tylko goście.

Pomimo zdobytych trzech punktów, Energetyk najprawdopodobniej pożegna się z IV ligą. Odra kończy ligę na 4. miejscu z dorobkiem 49 punktów.