WYBORY 2014: W Mieszkowicach Karolak zmierzy się z Salwą

Kontrkandydatem Andrzeja Salwy na stanowisko burmistrza Mieszkowic będzie Krzysztof Karolak. Informację potwierdził Komitet Wyborczy Wyborców "Odpowiedzialnie i Uczciwie dla Naszej Gminy".


- Z przyjemnością zawiadamiamy, że kandydatem na stanowisko Burmistrza Mieszkowic w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r. jest Pan Krzysztof Karolak. Rekomendacji udziela Komitet Wyborczy Wyborców "Odpowiedzialnie i Uczciwie dla Naszej Gminy" - informuje Jarosław Trygub.

Krzysztof Karolak to obecnie radny Rady Miejskiej w Mieszkowicach, w przeszłości pełnił również funkcję przewodniczącego, jednak po konflikcie z burmistrzem (Karolak podważył zasadność delegacji burmistrza oraz sekretarz Gabrieli Kotowicz), w listopadzie 2013, został odwołany z tej funkcji. 
Redakcja

87 Komentarze

Nowsza Starsza