Pewna wygrana Odry i Morzycka [zdjęcia]

Odra Chojna pewnie pokonała drużynę Iny Ińsko 3-0 (1-0) w meczu XXV kolejki Szczecińskiej Ligi Okręgowej. Wysokie zwycięstwo odnieśli również piłkarze Morzycka Moryń, którzy pokonali u siebie Stal Lipiany aż 6-0.

Kolejka została rozegrana w środowe popołudnie, a to oznacza, że rozgrywki wchodzą w decydującą fazę.

W meczu na Stadionie Miejskim w Chojnie, wynik w 32. minucie otworzył Karol Turkiewicz. Do przerwy wynik meczu się nie zmienił. Na drugiego gola kibice musieli trochę poczekać, na listę strzelców ponownie wpisał się Turkiewicz, do siatki trafił w 80. minucie. Wynik ustalił tuż przed końcowym gwizdkiem Krystian Zielas, który zdobył gola na 3-0.

W górnej części tabeli niewiele się zmieniło, ponieważ lider Osadnik Myślibórz pokonał u siebie Gavię Choszczno 4-0.